Nauka języka

Chcesz nauczyć się hiszpańskiego?

Oferta: Planujesz wyjazd na wakacje, wymianę studencką, pracę za granicą? Chcesz przygotować się do egzaminów? Interesuje Cię kultura krajów hiszpańskojęzycznych? Chcesz w końcu przeczytać „Sto lat samotności” w oryginale? Tańczysz flamenco, tango i chcesz lepiej zrozumieć emocje kryjące się w tekstach utworów? Masz dosyć oglądania filmów Almodóvara z lektorem? Uwielbiasz kuchnię meksykańską i chcesz się dowiedzieć, które chili jest najostrzejsze? 

 

 

Oferuję zajęcia indywidualne lub w małych (2-3 osobowych) grupach. Zajęcia prowadzone w domowej atmosferze, przy filiżance kawy lub herbaty, dostosowane do Twojego poziomu, potrzeb i zainteresowań. Dostarczam materiały, proponuję podręczniki i słowniki przydatne w pracy z językiem.

Metoda: Kładę duży nacisk na kontekst i kulturę krajów hiszpańskojęzycznych. Przyjemność z nauki języka czerpiesz gdy widzisz do czego Ci się on przyda. Mam zamiar rozbudzić w Tobie chęć zagłębienia się w tym bardzo bogatym świecie hiszpańskojęzycznym. Dlatego zawsze staram się przemycać autentyczne materiały, oryginalne teksty, filmy, utwory muzyczne czy ciekawostki. Zachęcam do mówienia. W pracy wykorzystuję materiały audiowizualne, gry językowe, ćwiczenia gramatyczne oraz podręczniki dostosowane do poziomu i potrzeb. 

 

 

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub napisz na e-mail:

Cennik

Cena zajęć indywidualnych to 60 PLN za 60 minut lekcji.

Chcesz się uczyć z kolegą lub koleżanką?

Cena dla grupy dwuosobowej to 80 PLN

Cena dla grupy trzyosobowej 90 PLN za 60 minut.

Długość i liczbę zajęć ustalamy indywidualnie